ZA UČENIKE I RODITELJE PRVIH RAZREDA -VAŽNO!

Poštovani roditelji i učenici prvih razreda,

ovim putem Vas obavještavamo da je svim učenicima omogućen pristup u e-dnevnik. Pristupaju mu svojim korisničkim imenom i lozinkom koji su im dodijeljeni još u osnovnoj školi.

Ako netko od prvaša ipak ne može pristupiti e-dnevniku, neka se javi u tajništvo škole.

Što se tiče roditeljskog pristupa u e-dnevnik, vjerujem da je nekima pristup omogućen- dok drugi još uvijek ne mogu putem sustave e-građanina ući u e-dnevnik svog djeteta. Ako to ne budete mogli učiniti ni nakon 16. rujna, molim Vas da se javite ili na službeni e-mail škole ili razrednicima pa ćemo vidjeti gdje je problem. Napominjem, ako u internoj upisnici prilikom upisa u školu niste dali suglasnost da se vaša e-maila adresa i OIB povežu s e-dnevnikom, tada vam je pristup, u skladu s vašom uskratom suglasnosti, onemogućen.

Što se tiče potvrda o školovanju, svaki učenik ih može dohvatiti u svom e-dnevniku.

Za daljnje upite stojimo na raspolaganju,

tajništvo škole